Fernandes (sağda), sadece 17 yaşındayken Serie B’ye sürpriz bir geçiş yaptı ve Novara Novara şefi Cristiano Giaretta, onu imzaladığında Fernandes ‘mini Rui Costa’ olarak adlandırdı.Ebeveynleri ara sıra ziyaret ederdi ve şimdi onun olan kız arkadaşı Ana eşi, ona eşlik etmek için her ay İtalya’ya seyahat ediyordu.

Kategoria: blog

Fernandes (sağda), sadece 17 yaşındayken Serie B’ye sürpriz bir geçiş yaptı ve Novara Novara şefi Cristiano Giaretta, onu imzaladığında Fernandes ‘mini Rui Costa’ olarak adlandırdı.Ebeveynleri ara sıra ziyaret ederdi ve şimdi onun olan kız arkadaşı Ana eşi, ona eşlik etmek için her ay İtalya’ya seyahat ediyordu.

Callum Hudson-Odoi, Covid-19 ile sözleşme yapan ilk Premier Lig oyuncusuydu ama şimdi iyi durumda

Willian (solda), Kepa Arrizabalaga gibi ailesiyle Brezilya’da tecrit edildikten sonra Londra’ya geri döndü.

Chelsea’nin Cobham eğitim kompleksi Mart ayının ortasından bu yana kapalı. Ancak Stamford Bridge, sahada antrenman yapmak için yerel olarak yaşayan oyuncular için bu ayın başlarında açıldı, ancak yalnızca bireysel oturumlara izin verildi.

Cobham’ın limit dışı olmasıyla, Lampard, oyunculara dışarı çıkmaları için saatlik harçlıklarında antrenman yapmaları beklenen günlük planlarını uzaktan verdi.

Lampard şunları söyledi: ‘Öncelikle ben ve personel için, bu ani değişiklikle herkesin zihinsel olarak iyi olduğundan emin olmak gerçekten önemliydi, bu da evden çıkamayacağınız anlamına geliyor.

Bir kez kafamızı karıştırdığımızda, oyuncularla her zaman iletişim halinde olmaya çalışırdık ama onlara günlük planlar verdik. Kilit altında bize verilen saatte antrenman yapıyorlar ve siz dışarıda olabilirsiniz, biz onlara işleyiş planları verdik.

Koşarlar ve ardından her hafta planları değiştiririz. Onları her gün koşturmuyoruz, bazen onları evde biraz güç çalışması yapabilecekleri bir yere indiriyoruz.

Bizim için en zor şey, geri dönüşü bilmediğiniz zamandır – biz önümüzdeki hafta bir oyun için geliştirme yapmaya çok alışkınız, bu yüzden zor. Onlara kaç koşu yapabilirsin? Bu yüzden onu değiştiriyoruz.

‘Onları biraz dinlendirdiğimiz birkaç hafta var ve sonra çalışmaya ve iletişimde kalmaya devam ediyoruz.’

Frank Lampard, takımların harekete geçmeden önce uygun bir sezon öncesi olması gerektiği konusunda ısrar ediyor

 

LİVERPOOL

Perşembe günü, Liverpool’un Melwood’daki eğitim üssünü kısmen yeniden açtığı açıklandı.

Kaçak liderler, Premier Lig askıya alındıktan sonra kendi üslerini gönüllü olarak askıya aldı ve o zamandan beri oyuncularına formda kalmalarını sağlamak için özel programlara sahip oldular.

Bunun üzerine grup oturumları, Zoom gibi video konferans yazılımları aracılığıyla gerçekleştirildi.

Mohamed Salah ve Liverpool takım arkadaşları artık Melwood’u izole bir eğitim için kullanabilirler.

Sosyal mesafe önlemleri uygulanmadan önce Melwood’daki Liverpool oyuncularının fotoğrafı

Premier Lig liderleri henüz eğitim tesisinin binasını yeniden açmadı

Klopp ekibinin sadece küçük bir bölümü Melwood’un tesislerini kullanma seçeneğini kabul etti.

Melwood’a yalnızca antrenman sahaları erişilebilirken en fazla üç oyuncunun girmesine izin verileceğini – başka hiçbir tesisin bulunmadığını bildirin.1xbet giriş

Sadece tıbbi ekip mevcutken hiçbir koçluk personelinin de olmayacağını bildirdiler.

Site haftada sadece birkaç gün açık olacak ve şimdiye kadar Jurgen Klopp’un ekibinin yüzde 50’sinden daha azı bunu kullanmaya karar verdi – geri kalanı evde kalmak istiyor.

Önceden, Liverpool oyuncuları Zoom aracılığıyla video grubu egzersiz seanslarına katılıyorlardı.

 

MANCHESTER CİTY

Yukarıda belirtilen kulüpler gibi, Manchester City de yıldızlarına formda kalmaları için özel programlar verdi.

City başlangıçta oyuncularını 4 Mayıs’ta antrenmana dönmeye hazırlamıştı, ancak henüz durum böyle değil.

Eğitimin sosyal yönünü korumak için, kilit altındayken, birinci ekip üyeleri çalışırken grup görüşmeleri yaptılar. Nisan ayında, Kyle Walker, City’nin bazı spor bilimleri takımlarının yer aldığı bir oturumda birlikte antrenman yapan bazılarının sosyal medya görüntülerini paylaştı.

Bazı Manchester City yıldızları, sosyal amaçlar için video bağlantısı aracılığıyla birlikte eğitim veriyor

Bununla birlikte, yıldız forvet Sergio Aguero, oyuncuların diğer yıldızlarla temasa geçtikten sonra ailelerine bulaşma olasılığından ‘korktuklarını’ kabul ederken dürüst davrandı.

‘Oyuncuların büyük çoğunluğu aileleri olduğu, çocukları olduğu, bebekleri olduğu ve ebeveynleri olduğu için korkuyor’ dedi.

‘Geri döndüğümüzde çok gergin olacağımızı, çok dikkatli olacağımızı ve birisi kendini hasta hissettiği anda düşüneceğinizi düşünüyorum: ""Orada neler oldu?"" Umarım bir aşı vardır, bu yüzden tüm bunlar biter. ‘

Sergio Aguero, eğitime geri dönmenin tehlikeleri hakkındaki endişelerini kamuoyuna açıkladı.

(@Mancity) tarafından 6 Mayıs 2020 saat 12: 37’de PDT tarafından paylaşılan bir gönderi

 

MANCHESTER UNİTED

Manchester United hala oyuncularına, kulübün Aon Antrenman Kompleksi’ne 10 gün daha dönmeye hazır olmadığı halde evde antrenman yapma talimatı veriyor.

Red Devils orta saha oyuncusu Andreas Pereira, kendisinin ve takım arkadaşlarının konuştukları 18 Mayıs’a kadar Carrington üssüne dönmeyeceklerini açıkladı.

‘Bir toplantı yaptık ve her şey yolunda giderse 18 Mayıs’ta altılı gruplar halinde eğitime geri döneceğimiz söylendi,’ dedi. Bu iyi giderse, bir veya iki hafta sonra, grup olarak antrenman yapabileceğiz.

Manchester United’dan Andreas Pereira, 18 Mayıs’a kadar antrenmana dönmeyeceklerini açıkladı

Başlangıçta altı oyuncu antrenman yapacak ve aramızda çok fazla temas olmayacak. Yine de ayrı olacağız ve sahanın farklı bölümlerinde antrenman yapacağız. Bu önlemlere uyulmalıdır.

Henüz grubumda kimlerin olacağını bilmiyorum.

Yönetici Ole Gunnar Solskjaer Cuma günü yaptığı açıklamada, yurtdışında bulunan yıldızların Proje Yeniden Başlatma için hazırlanırken hafta sonuna kadar geri dönmeleri gerektiğini söyledi.

Bu arada sporcular, fitness personeli ile yazışmalarda koşu ve yoga seanslarına katılıyor.

‘Henüz antrenman sahasına gelmedik, kurallara uyduk ve çocuklar iyi davrandılar, kendi bahçelerinde evde eğitimlerine devam ettiler’ dedi.

Odion Ighalo (resimde) gibi oyuncular, personel ile yazışmalarda egzersiz yapıyor

Eğitim alanı kilitli, sanırım orada bulunanlar sadece doktorlar.

Ama erkekler iyilerdi, sabahları koşu seansları yaparak kalktılar, yoga seansları ve fitness personeli onlarla çok iyilerdi.

‘Oyuncuların her zaman odaklanmaları ve hazır olmaları zordur çünkü zihinsel olarak hazır olmaları gerekir. Oyunlardan ve antrenmandan almanız gereken keskinlik ve bence bu çok uzak. ”

Yönetici Ole Gunnar Solskjaer, yurtdışına çıkan tüm yıldızlarının yakında dönmesi gerektiğini söyledi

 

TOTTENHAM

Arsenal’in eğitim tesislerini açtıklarını açıklamasından bir gün sonra, Tottenham 28 Nisan’da aynı şeyi yaptı.

Spurs yaptığı açıklamada, birinci takım kadrolarının bireysel koşu oturumları için kullanmak üzere sınırlı sayıda sahasını kullanıma sunduklarını duyurdu.

Kulüp, hükümetin koyduğu sosyal mesafe kurallarına bağlı kalmaya çalıştığı için herhangi bir zamanda bir sahada yalnızca bir oyuncuya izin veriliyordu.

Kilitlenmeden önce resmedilen tılsım forvet oyuncusu Harry Kane, 28 Nisan’da eğitim tesislerini açtıktan sonra Tottenham’ın üssünde antrenman yapabilir.

Birbirlerinin de güvenliğini sağlamak için, her oyuncuya, seansı bitirdikten hemen sonra eve dönmeden önce bağımsız olarak seyahat etmeleri ve antrenman kıyafetleri giymiş tesislere gelmeleri söylendi.

Tesisin açılışı, kulübün canını sıktıktan sonra Spurs’un hiyerarşisi için hoş bir rahatlama olacak.

Spurs teknik direktörü Jose Mourinho, Nisan ayında orta saha oyuncusu Tanguy Ndombele ile bire bir antrenman seansı yaparken tespit edildiğinde kilitleme kurallarına uymadığı için özür dilemek zorunda kaldı.

Çift, Portekizli patronun tam Tottenham kıyafeti giydiği Barnet’teki Hadley Common’da halk tarafından fotoğraflandı.

Jose Mourinho (sağda), Tanguy Ndombele (ortada) ile antrenman yaptığı için eleştirildi

Halkın iki üyesi de koşu seansına katıldı ve ardından Mourinho kabul etti: ‘Eylemlerimin hükümet protokolüne uygun olmadığını ve sadece kendi evimizin üyeleriyle iletişim kurmamız gerektiğini kabul ediyorum.

“Kahramanlarımızı NHS’de desteklemek ve hayat kurtarmak için hepimizin üzerimize düşeni yapması ve hükümetin tavsiyelerine uymamız çok önemli.”

Mourinho ve Ndombele, hükümetin talimatlarını çiğneyen tek ikili değildi, savunma çifti Davinson Sanchez ve Ryan Sessegnon aynı alanda yan yana koşarken görüldü.

Serge Aurier, Moussa Sissoko ve bir arkadaşıyla birlikte Instagram’da ayrı durumlarda çekildi.

Serge Aurier (solda) ve Moussa Sissoko, bir eğitim videosunda sosyal mesafe düzenlemelerine karşı geldi

Mekik koşusu yaptıktan sonra, çift bir bankta yan yana otururken gösterildi.

Başka bir videoda, Fildişi Sahili uluslararası savunma oyuncusu Aurier bir arkadaşıyla görüldü

hisse

 

"

kız arkadaşı Georgina Rodriguez ile sprint tatbikatları yaparken hiçbir yavaşlama belirtisi göstermedi.

Yıldız, pandemi nedeniyle süresiz olarak askıya alınan futbolla ilgili son faaliyetleri hakkında Instagram’daki 211 milyon takipçisini düzenli olarak güncelledi.

Ve Çarşamba öğleden sonra Ronaldo, evinde ortağıyla bir antrenman yükledi.

Cristiano Ronaldo evinde sprint antrenmanları yaparken yavaşlama belirtisi göstermedi

Çarşamba öğleden sonra Ronaldo, kız arkadaşı Georgina Rodriguez ile bir antrenman yaptı

hisse

Instagram sayfasındaki klip, çiftin sırayla dik bir yokuş yukarı koştuğunu gösterdi. 

Videonun yanındaki başlıkta: “Güzel eğitim ortağım! #stayactive #stayhome. ‘

Bu haftanın başlarında Ronaldo, 142 temsilcisinin inanılmaz bir klibini sadece 45 saniyede paylaştıktan sonra hayranlarını ‘çekirdek ezici mücadelesini’ denemeye davet etti.

Caster Semenya, 45 saniyede 176 tekrarla rekoru kıran Ronaldo’nun ‘elinden gelenin en iyisini yaptığını’ söylerken Portekiz milli takımı kendi mücadelesinde mağlup oldu.

Bu arada, 20 Serie A kulübünün tamamı Roma’ya taşınarak mevcut kampanyayı bitirmek için 45 günlük inziva tarzı bir muhafazada. 

hisse "

şefler, Roma’da kalan 12 lig maçını oynamanın aşırı olasılığını değerlendiriyor.

İtalyan Futbol Federasyonu, daha önce hiç denenmemiş bir fikirle mevcut kampanyayı bütünüyle tamamlayacak radikal bir çözüm üzerinde çalışıyor.

Salgın İtalyan futbolunu dize getirdi, ancak oynamaya devam etme arzusu FIGC’yi mevcut kampanyayı sonuçlandırmak için yeni bir takvim modeli oluşturmaya zorluyor.

Serie A şefleri, sezonu bitirmek için 20 kulübün tamamını Roma’ya taşıma fikrini değerlendiriyor

İtalyan Futbol Federasyonu, ülkenin başkentinde son 12 maçını oynamayı düşünüyor

hisse

Çeşitli öneriler arasında oldukça ürkütücü bir hipotez var: eğer sezon bitmezse, bir sonraki kampanya risk altında olacak ve bu da ligde yukarı ve aşağı takımlardan dava yağmuruna yol açacak. 

Bir sonraki sezonun oynandığından emin olmak için bir fikir, kışın oynamayı bırakmak – Arjantin’in ‘Apertura’ ve ‘Clausura’ şampiyonalarından ilham almak ve Ocak 2021’de yeni vintage ile sahaya geri dönmek ve bir ara vermek olabilir. gelecek yaz yeniden düzenlenen Euro için. 

Bununla birlikte, Şampiyonlar Ligi etrafında çalışırken hem UEFA hem de FIFA ile bir anlaşmaya varmaları gerektiği ve her şeyden önce oyuncuların takım değiştiremeyecekleri düşünüldüğünde, engeller iki yönlü olacaktır. 

Bu ekstrem durumda bile başka bir fikir, 20 ligin tüm takımlarının, oyuncularının ve personelinin yaklaşık 45 gün süren bir tür geri çekilme muhafazası içinde Roma’ya taşınmasıdır. 

Başkentin mevcut tesislerinde taraftar yokluğunu sağlayacak güvenlik önlemleri ile eğitimler ve oyunlar oynanacaktı.

Öneriler, İtalya’nın her yerinden oyuncuların 45 günlük bir süre için başkente taşınmasını sağlayacak.

Aynı zamanda, oyuncuların ve personelin düzenli olarak test edilmesine izin verirken, muhabirler de katılamaz.

Fikir, kapsamlı seyahatleri azaltırken, kulüp dışındakilerle temas asgari düzeyde olacaktır. 

Bu durumda hakemler, ülkenin güneyinde ya Roma’da ya da Tivoli’de gerçekleşecek olan inzivanın bir parçası olacaktı.

İtalya’nın en kötü etkilenen koronavirüs bölgelerinden biri olan Lombardiya ile karşılaştırıldığında, güney İtalya nispeten dokunulmamış durumda ve planların devam etmesi durumunda en güvenli yer olarak kabul edilecek.  

Aynı zamanda VAR olmadan oynamak anlamına gelir, ancak bunu yapmak Serie A’daki 20 kulübün tamamı tarafından imzalanmış bir anlaşma gerektirir.

hisse "

Old Trafford girişini döner bir kapı zannettiğiniz için affedileceksiniz, bir dizi yüksek profilli işaret, ‘kurtarıcı’ mantosunu omuzlamakta başarısız olmuştu.   

Bu, Sir Alex Ferguson’un ayrılışından bu yana United’a imza atan birçok oyuncu üzerinde çok ağır olan bir yük. Ve, hayran kitlesi arasında artan ilgisizlik duygusu ve sahadaki ezici performansları göz önüne alındığında, Bruno Fernandes’nin Old Trafford’a 68 milyon sterlinlik taşınması, 25 yaşındaki oyuncuyu son hafızalarda bir United imzalamasında en çok beklentiyi bıraktı. 

Ancak Fernandes, olasılıklar ona karşı yığıldığında kendini test etme şansını seven bir adam. Bu nokta, Fernandes daha 17 yaşındayken çantalarını topladığı, ailesini ve kız arkadaşını terk edip Serie B’de düşük bir İtalyan kıyafeti olan Novara’ya taşındığı zamanından daha iyi kanıtlanmış değil. 

Bruno Fernandes, Manchester United’ın servetini tersine çevirmek için imza attığı için övgü aldı

Portekiz milli takımı, geçen ay Sporting’den büyük bir değişimle 68 milyon £ ‘a katıldı

hisse

Yerel kulüp Boavista’da güzel bir şekilde gelişen genç bir oyuncu için ilginç bir hamleydi, çocukken Fernandes’nin Porto üzerinden imzasını kazandı. 

Novara şefi Cristiano Giaretta, Fernandes’nin aynı zamanda temsilcisi olan kayınbiraderinden bir ihbar almış ve 17 yaşındaki çocuğu canlı canlı izlemek için Portekiz’e götürmüştü. Hareketi ve cesareti, küçültücü çerçevesine rağmen, Novara’nın spor direktörünü, onu bir ‘mini Rui Costa’ olarak etiketleyen ve onu AC Milan ve Fiorentina için oynayan parlak Portekizli oyun kurucusuna benzeten gençle oynamaya ikna etmeye yetti.

Fernandes, gelişinin ardından Novara’da kendisini ilk düzenli takım haline getirmek için hiç vakit kaybetmemişti, ancak sahanın dışında mücadele ediyordu. 

Fernandes (sağda), henüz 17 yaşındayken Serie B’ye sürpriz bir şekilde geçerek Novara’ya katıldı

Novara şefi Cristiano Giaretta, Fernandes imzaladığında Fernandes ‘mini Rui Costa’ adını verdi

Ailesi ara sıra ziyarete gelirdi ve artık eşi olan kız arkadaşı Ana, ona eşlik etmek için her ay İtalya’ya seyahat ederdi. Fernandes için para sınırlıydı ve Novara ona sezonun yarısına kadar 1.500 € ‘luk temel maaşını ödemedi. Eski Sporting kaptanı, İtalya’da son sekiz ayda 50 € kazandığını söyledi.

‘Oraya gittiğimde İtalya’da asgari 1.500 avro olan temel maaşım vardı, ancak Şubat ayından itibaren almaya başladım’ dedi. ‘Annemin gitmem için Haziran ayında verdiği 50 € ile Haziran’dan Şubat’a kadar idim. 

‘O bana söyledi: ""Bir şeye ihtiyacın olursa, harca!"" Bu 50 €, spor salonundan ayrılmadığım için Ocak ayına kadar sürdü. Sahip olduğum şeyle yaşadım. Mutluydum. Bir topum vardı, tarlalarım vardı … benim için yeterliydi.

Fernandes, Novara ile 2,25 milyon sterlinlik bir anlaşmada Udinese’ye katılarak Serie A’ya yükseldi

İstatistikleri göz alıcı değildi ve oyunlarda drift yapma konusunda ün kazandı.

Dodano: 6 July 2020
Autor:
Kosmetyka artykuł PDF
Drukuj
Wstaw na stronę, forum, blog

Komentowanie jest wyczone.