Bu, bu parayı ikili veya üçlü finansmanı kaldırarak elde edeceğiniz anlamına mı geliyor?

Kategoria: blog

Bu, bu parayı ikili veya üçlü finansmanı kaldırarak elde edeceğiniz anlamına mı geliyor?

Bunu gözden geçirmeli ve hangi sübvansiyonların artık gerekçelendirilemeyeceğini görmelisiniz.

Bu, bu parayı ikili veya üçlü finansmanı kaldırarak elde edeceğiniz anlamına mı geliyor? Orta vadede milyarlar getirecek büyük bir idari reforma inanıyorum. Ekonomik motor ancak uzun vadede bir vergi indirimi ile canlandırılabilir, böylece vergi indirimlerinden ek gelir elde ederiz. Kara ekonomiyle daha kitlesel bir şekilde ve aynı zamanda daha düşük vergilerle mücadele edersem, bir etki hissedilebilir çünkü insanlar artık siyahi çalışmaya değmediği için yasal ekonomiye geri dönüyorlar.

Borcu artırmadan yapılabilir mi? Orta vadede güvenlidir. Evet. Oraya gitmeliyiz. Şirketler daha sonra Avusturya’ya yerleşecek ve işsizlik azalacak.

© Video: News.at

İnsanların karşılaştığı günlük sorunlardan bazılarına gelelim. Bu dava hakkında ne düşünüyorsunuz: 65 yaşında bir Avusturyalı, başka türlü bakım masraflarını karşılayamayacağı için Slovak bir kadın tarafından bakılıyor. Bakımla ilgili bir sorunumuz var, değil mi? Evet kesinlikle. Bu esasen ev yapımı bir sorundur. Hemşirelik eğitiminden Länder sorumludur. Sadece Viyana’da, her yıl çıraklık yapmak isteyen 600 ila 700 genç kaydoluyor ve bunlardan 400’ü eğitime yatırım yapılmadığı için eve gönderiliyor. Ve sonra her yerden bakım personeline ihtiyacınız var.

Şansölye olarak, sağlık hizmetlerini merkezileştirir misiniz? Evet, ülke çapında hastane planlaması dahil, önceliklerin kesin olarak tanımlandığı tek elden finansmana ihtiyacınız var.

Şansölyeliğiniz altında yurt dışından hemşire olmaz mı? Hayır. Yurt dışından vasıflı işçilere sahip olmadığımız veya alanı kaplayamayacağımız için her zaman izin verdiğimiz alanlar olacaktır. Bunu değerlendirmek zorundasın.

Arz ve talebe göre mi? Kesinlikle ve dürüst olmalıyız ve AB’de sürdürülebilir yapılara yatırım yapmayan, ancak bazı durumlarda vasıflı çalışanları Batı Avrupa’ya bu ülkelerin aleyhine geri çeken bir hata yöntemi olduğunu görmeliyiz. Bu, sonunda bitmesi gereken bir süreçtir. Bunun anlamı: Sosyal ve ekonomik seviyeleri kalıcı olarak ayarlama sorumluluğumuz var.

Elbette bu, işgücü piyasasının kapatılmasıyla yapılamaz. Elbette, bazıları Doğu’dan gelen daha ucuz işgücü nedeniyle yerlerinden edilen işsizler için de bir sorumluluğumuz var. Bu bir yer değiştirme sürecidir. Durumun nerede olduğuna ve işgücü piyasasının sektörel olarak kapanması konusunda AB ile açıkça konuşmamız gereken yere bakmalısınız.

“Benim için serbest ticaret sorun değil. Ancak TTIP veya CETA biçiminde değil «

Size veya partinize Hayek Enstitüsü tarafından bilgi verilecektir. Bu açık bir liberal – bazıları şunu söyleyebilir: neoliberal – pozisyon. Bu söylediğinle çelişiyor. Hayır. Öncelikle tüm alanlardan farklı görüşlere sahip uzmanları dinlemek önemlidir.betboo para cekme Neoliberal gibi terimler de pek düşünmüyorum ama mantıklı ve mantıksız kararlar var. Serbest ticaretin mantıklı olduğuna dair hiçbir iddiam yok. Ancak TTIP veya CETA biçiminde değil.

Bunu yeniden keskinleştirmen gerektiğini düşünmüyor musun? Bir yandan harika sosyal becerileri teşvik ediyor, diğer yandan da serbest ticareti teşvik ediyorsunuz. Bu bir çelişki değil.

Fakat. Hayır. Ev Sosyal Partisi bir ekonomik program hazırlarsa, seçkin çıkar gruplarından biri değil, ekonomik bir program haline gelir. Bugün ihtiyacımız olan şey, küçük ve orta ölçekli girişimcilerin, beyaz yakalıların ve mavi yakalı işçilerin en iyi performans gösterenleri emen bir hükümete karşı birleşmesidir.

Hayattan başka bir konu hakkında: Muhtemelen diğerleri gibi bir temizlikçiniz var. Her dört temizlikçiden üçü de erkeğe sigortalı oldukları ve kayıt yaptırmaya değmediği için kurallara göre kayıt yaptırmak istemiyor. Şansölye Strache ne yapardı? Çocuk bakımında olduğu gibi, bu hizmetlerin düşülebilmesi için orada vergi politikası uygulanmalıdır.

© Ricardo Herrgott

Daha önce İslam’ın Avusturya’nın bir parçası olmadığını söylemiştin. Avusturya’da yaşayan Müslümanlar ne olacak? Avusturya’nın bir parçası olarak kabul edilmeniz için hangi kriterleri karşılamaları gerekir? Temelde bizimle herkesi kabul ediyorum. Gerçek şu ki, 1973’te yanımızda 30.000 Müslüman vatandaşımız vardı ve farklılaşmamış kitlesel göç sayesinde nispeten kısa bir süre içinde 700.000’e kadar Müslüman vatandaşımız var. Neyse ki, çok iyi bütünleşenler de var. Dininizi yaşayın ama siyasi İslam anlamında değil. Örneğin başörtüsü takmayan çocuklarının okulda baskı altına alınmasını istemiyorlar.

Yani siyasal olmayan bir İslam zaten Avusturya’nın bir parçası olabilir mi? Siyasi olmayan bir İslam’a karşı hiçbir şeyim yok.

Kişisel bir soru: Çocuklarınız devlet okuluna gitti mi? Bu artık mümkün değildi. Avusturyalıları bu nüfus gelişiminin ne kadar iyi ve verimli olduğuna ikna edenler, tam da çocuklarını sorunun olmadığı okullara verenlerdir. Çocuklarınızı özel okula göndermek gerekli hale gelir ve çoğu bunu karşılayamaz.

Belediye başkanı veya şansölye olmak için on iki yıldır beklemedesiniz. Beklemede değilim …

Bu bazen sinir bozucu veya meşakkatli mi? Bazı konular daha sonra yönetim tarafları tarafından sizden alınır. Bir şey değil. On iki yıldır ajitatör olarak karalandıysanız ve sonra sizi daha önce karalayanların tam anlamıyla size alıntı yaptığını deneyimlediyseniz, bu bir madalyadır.

Ancak işleri kendi başınıza yapamamak bazen sinir bozucu değil mi? Bunu gerçek siyasi olarak görmelisiniz …

“Orada burada gecikebiliriz ama Duaer’de durmayız.”

Evet demek zorundasın, yoksa insanlar soracak: şansölye olmak istemiyor mu? Evet, elbette sinir bozucu olabilir. Ama size realpolitik açısından açıklamaya çalışıyorum: On iki yıl önce silinen ve on katına çıkmayı başaran yüzde üç partiyi devraldıysanız, bu Avrupa parti manzarasında benzersizdir. Yerde kalmalı ve çok şey başardığımızı söylemelisiniz. Şimdi şans. Ancak bu zirveye hemen ulaşacağınız anlamına gelmez. Her zaman orada burada gecikebiliriz ama uzun vadede durmayız derim.

Seçim kampanyasında devlet adamı gibi bir Strache mi yoksa çok saldırgan bir muhalif politikacı mı göreceğiz? Güvenilirlik açısından uygulama için duracak olgun, sakin, kararlı bir HC Strache.

Yok? Bazen daha yüksek sesle konuşmanız gerekebilir, ancak bunun kural olmasını istemiyoruz.

© Video: News.at

Seçim kampanyaları yorucu. Nasıl formda kalıyorsun? Düzenli spor yaparak, düzenli olarak eşimle koşmaya gidiyorum, spor salonuna, köpeğimizi özenle gezdiriyoruz. Elbette kendinize beslenme açısından baktığınızda aralarında aşamalar da vardır. Ben böyle hazırlanıyorum çünkü bu bir maraton tabii ki.

Karısı ve köpeğinden bahsettiniz – şansölyeliğinizde ilk bebek düşünülebilir mi? Temel olarak, elbette, son derece özeldir. Ama ailemizi genişlettikçe halk uygun bir şekilde bilecektir. Ama evet, bir çocuk kesinlikle benim de bir dileğim olurdu.

Kişi hakkında: Viyana’da doğan 47 yaşındaki Heinz-Christian Strache, eğitimli bir diş teknisyenidir ve 2005’ten beri FPÖ’nin Federal Parti Başkanıdır. İçinde

Ulusal Konsey seçimi

Anketlere göre parti 2013’te yüzde 20,51’e ulaştı, şimdi yüzde 30’un üzerindeydi. Norbert Hofer’in federal başkanlık seçimlerindeki başarısından sonra, tepede bir değişiklik olduğu yönünde spekülasyonlar vardı. Strache ikinci kez evlendi.

Şimdi 1 ay boyunca ücretsiz olarak haberleri okuyun! * * Test otomatik olarak sona erer.

Daha fazlası ▶

AĞDAN HABERLER

Şimdi JBL’den gerçek kablosuz kulaklıklar kazanın! (E-media.at)

Yeni erişim (yachtrevue.at)

Bekar olmanın harika olmasının 8 nedeni (lustaufsleben.at)

Wasabi mayonezli somon karidesli burger ve ballı salatalık (gusto.at)

Yeni trendde: Shock-Down – ekonomi kilitlenmelere ne kadar süre dayanabilir? (Trend.at)

Gülmek ve iyi hissetmek için en iyi 35 aile dizisi (tv-media.at)

Viyana’da E-Scooter: Tüm sağlayıcılar ve fiyatlar karşılaştırmalı 2020 (autorevue.at)

Linz’deki Yeşiller Federal Kongresi Pazar günü partinin ulusal yürütme komitesine en iyi aday Ulrike Lunacek’in seçilmesiyle sona erdi. AB milletvekili Michel Reimon’un da bu gruba dahil olduğu doğrulandı.

Daha önce, Federal Kongre, Ulusal Konsey seçimi için federal listedeki ilk 13 sırayı belirlemişti. Başlangıçta 14 olması gerekirdi, çünkü adaylar tarafından silinmeler nedeniyle sonuçta bir eksikti. Bunun için 17 aday vardı. Dokuzuncu sıraya kadar olan yerler umut verici kabul edildi.

Güvenlik sözcüsü Peter Pilz listeye girmedi

, Listede dördüncü sıraya boşuna koşan ve sonra pes eden. Ulusal Konsey’in başarısız olan diğer üyeleri, Viyana listesini hazırlamada başarısız olan ve Viyana’daki Heumarkt yüksek binasının inşası konusundaki ihtilafta belediye başkan yardımcısı Maria Vassilakou ile tartışan bütçe sözcüsü Bruno Rossmann ve kültür sözcüsü Wolfgang Zinggl.

Yeşiller hasar kontrolü uygular

Yeşiller hasar sınırlaması uyguluyor ve güvenlik sözcüsü Peter Pilz’e sarılmak istiyor. Kulüp patronu Albert Steinhauser Pazar günü federal kongrede Pilz’e listede daha düşük bir yer verme ve kendisine tercihli bir oylama kampanyasını finanse etme fikrini dile getirdi. Bu reddedildi. Pilz, “Linz’de yolları ayırdık” dedi.

Steinhauser, “Standart” için yaptığı öneriyi doğruladı. Genişletilmiş federal kurul – Temmuz ayında toplanır – Pilz’i 14 numara gibi açık yerlerden biri haline getirebilir ve onu tercihli bir oylamada destekleyebilir. “Benim kişisel görüşüm bu” diye vurguladı.

Üst düzey aday Ulrike Lunacek de Pilz’in listede sadece dördüncü sıraya yükselmesine üzüntü duydu ve başarısızlığın ardından siyaseti bırakacağını duyurdu. Delegelere, “Onu bir sonraki Ulusal Konsey kulübünde görmek isterdim,” dedi. Onunla konuşmaya devam etmek ve Pilz’in seçim kampanyasında Yeşilleri destekleyip destekleyemeyeceğini görmek istiyor.

Şimdi 1 ay boyunca ücretsiz olarak haberleri okuyun! * * Test otomatik olarak sona erer.

Daha fazlası ▶

AĞDAN HABERLER

Şimdi JBL’den gerçek kablosuz kulaklıklar kazanın! (E-media.at)

Yeni erişim (yachtrevue.at)

Bekar olmanın harika olmasının 8 nedeni (lustaufsleben.at)

Wasabi mayonezli somon karidesli burger ve ballı salatalık (gusto.at)

Yeni trendde: Shock-Down – ekonomi kilitlenmelere ne kadar süre dayanabilir? (Trend.at)

Gülmek ve iyi hissetmek için en iyi 35 aile dizisi (tv-media.at)

Viyana’da E-Scooter: Tüm sağlayıcılar ve fiyatlar karşılaştırmalı 2020 (autorevue.at)

Yorumlar

Kayıt ol

Facebook ile Bağlan

Sayımdan yirmi ikiye. İçin en önemli terimler

Ulusal Konsey seçimi

.

A saymak için: Hofburg seçiminden bile daha uzun sürüyor, tam sonuç sadece Perşembe akşamı açıklanıyor.

Posta seçmeni için B: Olsaydı yine fark yaratabilirdi, örn. SPÖ ile FPÖ arasında seyrektir.

© Video: Wochit / Haberler

C için C: Ne 2.100 belediyeden biri ve Avusturya’daki 118 ilçeden hiçbiri C ile başlamıyor, 39 bölgesel seçim bölgesi de seçimler için yaratılmıyor.

D seçimden sonraki Perşembe gibi: Yalnızca nihai kararları verebilirdi. Çünkü orada sadece 50.000 ile 100.000 arasında oy kartı sayılıyor.

E-Öğrenmede olduğu gibi: VfGH’nin artık yürürlükten kaldırılması için bir neden bulmaması için seçim otoritesi üyelerini eğitmek, seçime tekrar itiraz edilmelidir.

Kırışıklıklardaki gibi: İsterseniz oy pusulasını uçağa bile götürmenize izin verilir – ancak okunaklı kalması ve oylama zarfına sığması gerekir.

G gizli olarak: Seçim mi – bu, seçmenin iradesine karşı nasıl oy kullandığı bilinmemesi gerektiği anlamına gelir. Bu nedenle örn. ayrıca posta oyları belediyelerde değil ilçelerde sayılır. Ancak seçmenler kendi kendilerine bir hikaye anlatabilir veya oy pusulalarını asabilirler.

H en yüksek mahkeme için: burada, özellikle Anayasa Mahkemesinde, seçim tartışmaları sona eriyor. 2016 yılında, FPÖ’den gelen bir başvurunun ardından VfGH, Federal Cumhurbaşkanının ikinci turunun tamamen yeniden yürütülmesini emretti.

İçişleri Bakanlığı için: Seçimi organize etmekten ve idare etmekten sorumlu departman – kendi seçim departmanı ve orada bulunan federal seçim otoritesi.

Jause’da olduğu gibi: Bazı belediyelerde yasal olarak ödenmesi gereken 12.50 euro’luk yemek ödeneği yerine seçim eksperleri var.

Kreuzerl için K:

Kanatçık için L: Posta oylama zarflarında artık yok – çünkü kanatlı zarflar bir önceki yıl sıkışmıştı ve bu nedenle ikinci tur oylamanın ertelenmesi gerekiyordu.

M için M: Seçim sırasında, bölgesel seçim bölgelerinde, federal eyaletlerde ve federal hükümette olmak üzere üç düzeyde Ulusal Konsey’de 183 görev verilir.

Ulusal Konsey için N: Bu hükümet değil, seçilir. Ancak koalisyon oluşturmak için meclis çoğunluğu ön şarttır.

AGİT için O: Küçük bir ekip – altı kişilik – seçimleri tekrar izlemesi için gönderin.

Posta kutusu için P: Postanenin bölge seçim yetkililerine zamanında ulaştırabilmesi için, posta oylarının Cumartesi günü saat 9’da orada olması gerekir.

Bölgesel seçim bölgesinde olduğu gibi: Vekaletlerin verildiği seçmene en yakın düzey. Avusturya’da 39 kişi var; doğrudan yetki ücreti 22.000 ila 29.000 oy arasında.

Oylar için S: NR seçiminde her seçmenin sadece bir değil, dört tanesi vardır – biri parti için ve biri seçim çevresi, eyalet ve federal hükümetteki tercih edilen adaylar için.

Telefon için T: Seçmen kartlarına başvurmanın geçerli bir yolu değildir. Bu şahsen veya ana ikamet yerinde yazılı olarak (mektup, e-posta, internet) yapılmalıdır.

Geçersiz için U: Hangi partinin oyu aldığını açıkça belirtmeyen tüm oy pusulalarıdır.

Tercihli oylar için V: Listedeki kötü bir yere rağmen seçim bölgesinde, eyalette ve federal hükümette bir adayın vekalet almasına yardımcı olabilir.

© Video: Wochit / Haberler

Oy kullanma hakkı için W: En geç 15 Ekim’e kadar 16 yaşına girecek olan ve oy hakları mahkumiyet nedeniyle hakim tarafından geri alınmayan 6,4 milyon Avusturyalı.

X for X: Klasik oylama biçimi, partide Kreuzerl. Ama bunu farklı şekilde de yapabilirsiniz: nokta, kısa çizgi, çengel, isimleri daire içine alın, yazın, diğer tarafların üstünü çizin …

Dodano: 14 May 2020
Autor:
Kosmetyka artykuł PDF
Drukuj
Wstaw na stronę, forum, blog

Komentowanie jest wyczone.