Warsztaty dla Stylistek Paznokci

Kategoria: Artykuły

Niektórzy myślą, że przełom sierpnia i września to w branży paznokciowej okres odpoczynku. Skończyły się wakacje, a do Sylwestra jest jeszcze daleko. Z drugiej strony, jest to bardzo dobry moment, aby przygotować się do pracy w sezonie, gdy stylistki nie mają na to czasu. Właśnie w sierpniu i wrześniu warto zdecydować się na doszkolenie z nowych technik i nowości rynkowych.Akademia Sztuki Piękności opublikowała 8 lutego grafik BeautyExpert(tm) – nowych warsztatów z zakresu paznokci i wizażu, planowanych na przełom sierpnia i września 2011. Założenie jest ambitne. Obejmuje ono realizację 11 warsztatów niemal dzień po dniu, co daje możliwość zdobycia 11 Certyfikatów w bardzo krótkim czasie. Dodatkowo, kursy podstawowe z zakresu wizażu i ze stylizacji paznokci, odbywają się przed warsztatami i po nich. Najwytrwalsi będą w stanie więc uzyskać 14 Certyfikatów w 19 dni. Jest o co walczyć.

Stworzyliśmy fascynującą przygodę i z niecierpliwością czekamy na start – mówi Krystyna Łenczyńska, Mistrz Kosmetyki, założycielka ASP. – Duża część Uczestniczek Warsztatów stanowią Stylistki marki BelArte, z którymi już się widziałyśmy na kursie podstawowym, ale rezerwujemy miejsca dla bardzo wielu nowych osób, dla których to pierwsze doświadczenia. Terminy dobraliśmy tak, aby dało się w połączyć warsztaty ze sobą, lub z kursami podstawowymi. A co najważniejsze, każdy warsztat to nowa technika, nowe umiejętności, “kawałek” rzetelnej wiedzy w Twoich rękach.

Grafik Warsztatów BeautyExpert w ASP:
22-25 sierpień – Manicure i Stylizacja Paznokci
26 sierpień – Żel na Szablonie
29 sierpień – Akryl (+ Akryl 3D, kolor)
30 sierpień – Akryl na Formie (+ Nowa technika: Silicon)
31 sierpień – Russian Style
1 wrzesień – Idealny French
2 wrzesień – Żel kolorowy (+ Żel 3D)
3 wrzesień – Farbki Akrylowe
4 wrzesień – Oczko Wodne BelArte
10 wrzesień – Fiberglass
11 wrzesień – Pedicure
12-15 wrzesień – Art-Visage i Stylizacja
16 wrzesień – Henna z Pielęgnacją oprawy oczu

Niektóre warsztaty będą się odbywać po raz pierwszy, stąd ASP przygotowała zupełnie nowe wzory Certyfikatów. Dzięki temu, Uczestniczki otrzymają także atrakcyjne graficznie prestiżowe dokumenty, od razu oprawione w antyramy, z hologramami zabezpieczającymi UV.

Jak zawsze podczas głośnych eventów, premierę będą miały nowe produkty marki BelArte: seria past uv BelArte do zdobnictwa trójwymiarowego oraz akcesoria do techniki akrylu silikonowego, skracającego wykonanie paznokci akrylowych o połowę. Nowością będzie technika Oczka Wodnego BelArte, czyli zatapianej kropli płynu, z pływającymi wewnątrz ozdóbkami. Niemal nikt w Polsce nie wykonuje jeszcze tak oryginalnej formy stylizacji.

Już teraz widzimy, jak duże zainteresowanie budzą nowości – mówi Ania Mosur, Instruktor Stylizacji Paznokci marki BelArte. Miejsca w pierwszej grupie warsztatów z oczka wodnego skończyły się w dwa dni po rozpoczęciu rekrutacji, stąd uruchomiliśmy grupę równoległą. Do startu pozostały 3 tygodnie.
Warto się zdobyć na wysiłek, by osiągnąć tak dużo w tak krótkim czasie!

Informacje i zapisy:
ASP: (012) 266-43-81
www.asp.edu.pl

Dodano: 31 March 2011
Autor:
Kosmetyka artykuł PDF
Drukuj
Wstaw na stronę, forum, blog

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *