Sylwestrowe paznokcie

Kategoria: Artykuły

Propozycje na sylwestra

Portal kosmetyczki.org prezentuje najnowsze paznokcie na sylwestra! Spróbuj namalować coś dla siebie i zabłysnąć!

Propozycje 1, 2, 3: Krówka!Czyż ta krówka nie jest słodka? Pożyczyliśmy ją z kursu w ASP (jest to jedna z prac egzaminacyjnych). Namalujesz ją korzystając z białego lakieru oraz linerów: czarnego, różowego i żółtego.
Uruchom swoją wyobraźnię! Na paznokciach możesz namalować dosłownie wszystko. Zastosuj cienkie lakiery z rapitografem, lub po prostu linery ze sklepu BelArte. Wymyśl wzór i przenieś go na płytkę paznokcia.
Najlepszy naszym zdaniem efekt uzyskasz gdy na jednym lub dwóch paznokciach pozostawisz “akcent”, tak, aby odróżniały się od reszty.

Propozycje 4, 5, 6: Zawsze modny french!French nie jest nudny! Na bazie tego prostego zdobienia możesz zrobić dosłownie wszystko. Zobacz sama. W przykładach powyżej, lakier do paznokci french beżowy, półprzezroczysty (świetnie podkreśla naturalny kolor płytki), zakończono zdobieniem french (matową bielą).
Dodatkowo, zaakcentowano asymetrycznie french srebrnym linerem z brokatem. Dodatkowo w środku i po prawej stronie dodano cyrkonie – łezki. I kto by powiedział że to tylko “zwykły” french?

Propozycja 7: Delikatny akcencik!

A gdyby na Twoich serdecznych paznokciach o jednolitym kolorze, znalazły się czarne lub białe łapki? Rysunek obok to tylko przykład, który może pobudzić Twoją wyobraźnię. Wymyśl coś nieszablonowego!

Warto teraz odwiedzić strony

Sklep dla stylistek paznokci BelArte – tu kupisz wszystkie akcesoria i ozdoby
Kursy stylizacji paznokci w ASP – najlepsze w Polsce kursy stylizacji paznokci
Wraz z całą redakcją, życzymy Ci Wesołych Świąt Bożego Narodzenia,
Szczęśliwego Nowego Roku i Fantastycznej Zabawy Sylwestrowej!

Dodano: 31 March 2011
Autor:
Kosmetyka artykuł PDF
Drukuj
Wstaw na stronę, forum, blog

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *