Kurs Manicure Hybrydowego już w ASP w Krakowie!

Kurs Manicure Hybrydowego w Krakowie

W ASP nauczysz się Manicure Hybrydowego ze Standardem BelArte!

No i doczekałyśmy się! Akademia Sztuki Piękności w Krakowie w 2012 roku wprowadziła do stałej oferty kurs manicure hybrydowego!

Oferta ASP zdecydowanie wybija się cenowo i czasowo spośród wszystkich polskich propozycji. Jak ustaliliśmy, kurs kosztuje tylko 550 zł, a Akademia premiuje uczestniczki dwóch kursów i swoje Absolwentki dodatkowym, 50-złotowym rabatem, stąd możesz mieć zrobić ten kurs manicure hybrydowego już za 500 zł!

Kurs manicure hybrydowego w Krakowie trwa 1 dzień (10 godzin dydaktycznych), a w trakcie zajęć jak na każdym kursie w ASP dominują ćwiczenia praktyczne. Zajęcia prowadzone są zawsze w małych, kameralnych grupach. Wszystkie produkty do manicure hybrydowego używane na kursie, Akademia zapewnia z własnej bazy dydaktycznej, dlatego nie jesteś zmuszona do pracy na własnych kosmetykach, które – jak wiadomo – tanie nie są.

I na koniec jeszcze jedna niespodzianka: na kursie można kupić żele hybrydowe w cenie 48 złotych! Jak sprawdzaliśmy na rynku, średnia cena żeli hybrydowych dobrej klasy w innych firmach waha się w przedziale od 70 do 150 złotych. Materiały są oryginalne, marki BelArte, która znana jest z wysokiej jakości kosmetyków do paznokci i do makijażu.

Jak często odbywa się kurs? Link do terminów podany jest tutaj. Kurs odbywa się ok. 2 razy w miesiącu. Portal Makijaz.ORG opisuje też ciekawą nową propozycję ASP, którym jest kurs przedłużania rzęs. Oba kursy można połączyć sobie razem, tak, aby w trakcie 2-dniowej wizyty w Krakowie poznać i manicure hybrydowy i przedłużanie rzęs, automatycznie inkasując po 50 złotych rabatu na każdy z tych kursów.

Informacje o kursie uzyskasz klikając w link: kurs manicure hybrydowego!

Możesz też zadzwonić na Infolinię: (12) 266-43-81.

Redakcja portalu Paznokcie.ORG zaprasza serdecznie do jednej z najbardziej prestiżowych szkół kosmetycznych w kraju!

Dodano: 12 February 2012
Autor:
Kosmetyka artykuł PDF
Drukuj
Wstaw na stronę, forum, blog

3 Komentarzy do “Kurs Manicure Hybrydowego już w ASP w Krakowie!”

  1. op says:

    super artykuł

  2. Melis says:

    Well, the thing is, nails are so small it’s difficult to get a full word on the nail aaynwy. I don’t think it’s worth the trouble of trying to transfer the print twice just to make the letters readable.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *